Co lubią faceci?

Data:

Kobiety lubią gdy mężczyzna jest tajemniczy, uśmiechnięty i szarmancki. Powinien być silny, zdecydowany i dobrze ubrany. Co więcej idealny facet pod twardą skorupą musi mieć delikatne wnętrze. Roześmiany, pewny siebie i uwodzicielski mężczyzna to jest to, co większość kobiet lubi najbardziej. A co lubią faceci?

 

Co lubią faceci?

 

Co lubią mężczyźni – czerwona sukienka i czerwone usta

Czerwień to kolor miłości i namiętności. Zatem nic dziwnego, że mężczyźni uwielbiają panie ubrane na czerwono. Nie mniejsze zainteresowanie wywołują także pomalowane na karmazynowo usta. Wyniki badań nad długością męskich spojrzeń są jednoznaczne. Różowe, beżowe i wszystkie inne kolory warg nie wzbudzają takiego zachwytu jak usta podkreślone czerwoną szminką.

Przeczytaj również: Strefy erogenne u mężczyzn

Posiadaczka pełnych, pąsowych warg koniecznie musi być roześmiana. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego uśmiechnięta twarz jest jednym z najważniejszych walorów świadczących o atrakcyjności. Widząc roześmianą kobietę, mężczyzna jest zachwycony faktem, że potrafi ją uszczęśliwić.

 

Co jeszcze lubią faceci?

Mężczyźni są też bardzo podatni na kobiecy głos. Za najseksowniejszy uważany jest ten niski i lekko zachrypnięty. Kobiety, które taki posiadają potrafią rozpalić mężczyzn do czerwoności.

Ale gdy panowie chcą związać się na dłużej wybierają kobiety mówiące wysokim sopranem. Panie o tak subtelnym głosie są delikatne i potrzebują opieki. A tulenie kruchej kobiety w silnych ramionach to bez wątpienia jest to, co sprawia mężczyznom ogromną radość.

Czerwone usta, czerwona sukienka, uśmiechnięta twarz i intrygujący głos to podstawa. Ale czy jest jeszcze coś co lubią faceci? Tak! Badacze dowiedli, że panowie uwielbiają panie, które naśladują ich ruchy, gesty oraz sposób mowy. No cóż, ciągnie swój do swego.

 

Zdjęcie: Fotolia by © konradbak All right reserved

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
7-2-2018
Ocena:
Zależy od pogody. Ale ładna bielizna chyba zawsze się sprawdza ;)
15-10-2017
Ocena:
mój mąż uwielbia jak chodzę w sukieneczkach! Zamawiam ubrania na netmoda, bo nie mam czasu, aby wychodzić do galerii! Zamówienie szybko przychodzi, a towar jest zgodny z opisem.