Data modyfikacji:

Co lubią faceci?

Autor: Katarzyna Michniewska

Kobiety lubią gdy mężczyzna jest tajemniczy, uśmiechnięty i szarmancki. Powinien być silny, zdecydowany i dobrze ubrany. Co więcej idealny facet pod twardą skorupą musi mieć delikatne wnętrze. Roześmiany, pewny siebie i uwodzicielski mężczyzna to jest to, co większość kobiet lubi najbardziej. A co lubią faceci?

 

Co lubią faceci?

 

Co lubią mężczyźni – czerwona sukienka i czerwone usta

Czerwień to kolor miłości i namiętności. Zatem nic dziwnego, że mężczyźni uwielbiają panie ubrane na czerwono. Nie mniejsze zainteresowanie wywołują także pomalowane na karmazynowo usta. Wyniki badań nad długością męskich spojrzeń są jednoznaczne. Różowe, beżowe i wszystkie inne kolory warg nie wzbudzają takiego zachwytu jak usta podkreślone czerwoną szminką.

Przeczytaj również: Strefy erogenne u mężczyzn

Posiadaczka pełnych, pąsowych warg koniecznie musi być roześmiana. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego uśmiechnięta twarz jest jednym z najważniejszych walorów świadczących o atrakcyjności. Widząc roześmianą kobietę, mężczyzna jest zachwycony faktem, że potrafi ją uszczęśliwić.

 

Co jeszcze lubią faceci?

Mężczyźni są też bardzo podatni na kobiecy głos. Za najseksowniejszy uważany jest ten niski i lekko zachrypnięty. Kobiety, które taki posiadają potrafią rozpalić mężczyzn do czerwoności.

Ale gdy panowie chcą związać się na dłużej wybierają kobiety mówiące wysokim sopranem. Panie o tak subtelnym głosie są delikatne i potrzebują opieki. A tulenie kruchej kobiety w silnych ramionach to bez wątpienia jest to, co sprawia mężczyznom ogromną radość.

Czerwone usta, czerwona sukienka, uśmiechnięta twarz i intrygujący głos to podstawa. Ale czy jest jeszcze coś co lubią faceci? Tak! Badacze dowiedli, że panowie uwielbiają panie, które naśladują ich ruchy, gesty oraz sposób mowy. No cóż, ciągnie swój do swego.

 

Zdjęcie: Fotolia by © konradbak All right reserved


Autor

Katarzyna Michniewska

Miłośniczka kotów, kuchni azjatyckiej i drinków z parasolką. Uzależniona od cappuccino. Prywatnie matka swojego syna, żona swojego męża, wielbicielka swoich przyjaciół.

Komentarze
07-02-2018
Ocena:
Zależy od pogody. Ale ładna bielizna chyba zawsze się sprawdza ;)
15-10-2017
Ocena:
mój mąż uwielbia jak chodzę w sukieneczkach! Zamawiam ubrania na netmoda, bo nie mam czasu, aby wychodzić do galerii! Zamówienie szybko przychodzi, a towar jest zgodny z opisem.
para w łóżku

Ból podczas stosunku po porodzie – co to oznacza?

2022-07-04
Ból podczas stosunku po porodzie to dość często występująca przypadłość, która może wystąpić zarówno u kobiet, które rodziły w sposób naturalny, jak i tych, które przeszły cesarskie cięcie. Zazwyczaj przyczyną dolegliwości są zawirowania hormonalne i wynikające z nich niedostateczne nawilżenie pochwy, w rzadszych przypadkach – źle zagojona rana. Jeśli i ty odczuwasz dolegliwości bólowe w tracie współżycia, dowiedz się, jak możesz pokonać ten problem i kiedy udać się do lekarza.
ślub

Ślub konkordatowy - jakie dokumenty są potrzebne i do kiedy zgłosić się do Urzędu Stanu Cywilnego?

2021-05-19
Ślub to uwiecznienie miłości i zadeklarowanie chęci bycia razem. Młodzi ludzie, którzy pragną spędzić wspólnie resztę życia, powinni sformalizować swój związek. Do wyboru mają kilka opcji, tzn. ślub cywilny, ślub kościelny lub ślub konkordatowy. Właśnie to ostatnie rozwiązanie jest najbardziej popularne, łączy w sobie dwie pozostałe opcje. Na czym polega ślub konkordatowy i jakie formalności należy załatwić?
kobieta

Jak sobie poradzić ze zdradą emocjonalną?

2021-05-12
Zdrada w związku najczęściej kojarzy się ze zdradą fizyczną, która ma związek z cielesną bliskością z inną osobą niż partner czy partnerka. Ale to nie jedyny rodzaj zdrady. Równie niebezpieczna i często kończąca się rozstaniem jest zdrada emocjonalna. Jak sobie poradzić z tym zjawiskiem, na czym polega i czy można ją wybaczyć?
kalendarz

Ślub i wesele krok po kroku, czyli kalendarz młodej pary

2021-04-10
Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdej pary, która decyduje się na ten krok. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby był to dzień wyjątkowy. Aby mogło tak być, konieczne jest zadbanie o wiele szczegółów i kwestii. Warto więc wiedzieć, jak planować ślub krok po kroku, by nie zapomnieć o wszystkich ważnych elementach organizacji tego wydarzenia. Kiedy zacząć zajmować się poszczególnymi kwestiami? Odpowiedzmy na to pytanie.
W każdym związku zdarzają się kryzysy. Jak sobie z nimi pora

Rodzaje kryzysów w związku. Etapy związku

2021-03-03
Czy Wasza miłość ma szansę przetrwać? Czy przeżyjecie kryzys? Sprawdź jakie etapy występują w związku, ile i jakie kryzysy mogą się pojawić na Waszej drodze.
Złamane serce zawsze boli. Skąd się bierze rozwód i jakie są

Najczęstsze przyczyny rozwodów w Polsce

2021-03-02
Liczba rozwodów w Polsce rośnie z roku na rok. Sprawdź dlaczego ludzie się rozwodzą, jakie są najczęstsze przyczyny rozpadu małżeństwa i jak znaleźć receptę na trwały związek.
Jak wygląda mapa erotyczna męskiego ciała, gdzie szukać męsk

Strefy erogenne u mężczyzn, czyli jak podniecić faceta

2021-02-26
Sprawdź jak podniecić chłopaka, gdzie umiejscowione są najważniejsze strefy erogenne u mężczyzn, jak znaleźć męski punkt g. Słowem odkrywamy tajniki sztuki kochania i podniecania męskiego ciała.