Wyjątkowy Dzień Matki - TOP prezenty dla mamy

Data:

Dzień Matki może być naprawdę wyjątkowy, ale trzeba go odpowiednio wcześnie przygotować. Po pierwsze ważny jest pomysł i zaangażowanie. Po drugie realizacja. Dziś przygotowaliśmy kilka  inspirujących pomysłów jak sprawić by Dzień Mamy był niezapomnianym świętem.

 

Dla każdej mamy najpiękniejszym widokiem jest uśmiech dziecka

 

Prezent dla mamy - zacznijmy od kwiatów i kawy do łóżka

Dzień Mamy to wyjątkowa data, dlatego zacznijmy świętować go już od poranka. Która mama nie chciałaby zostać obudzona czułym całusem na dzień dobry. Jeśli do tego dodamy  kawę lub świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy, gwarantuję że będzie zachwycona. Poranek to też dobry moment na drobny upominek. Bukiet kwiatów (jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi na to pytanie, to parę dni wcześniej wybadajcie jakie kwiaty lubi – można w tym celu wysłać dziecko na przeszpiegi), laurka od dziecka lub medal dla super mamy będzie niezwykle miłym początkiem dnia i super prezentem dla mamy.

 

dzien-matki-prezent-dla-mamy


Pomysły na prezent dla mamy

W zależności od zasobności portfela pomysłów na prezent na Dzień Matki jest bardzo wiele. Od tych prostszych typu słodkie czekoladki, wyjątkowy kubek czy własnoręcznie wykonana ramka z fotką pociechy aż po vouchery do SPA, flakony ulubionych perfum czy romantyczne wyjazdy weekendowe. Poniżej znajdziecie więcej inspiracji. A może macie własny sprawdzony pomysł na super prezent dla mamy?
 

lista-prezentow-dzien-matkiUWAGA! Pamiętajcie aby prezent wybrać i kupić odpowiednio wcześnie. Nie ma nic gorszego niż zakupy na ostatnią chwilę!

 

Wspólna kolacja przygotowana przez tatę i dzieci

W dniu jej święta, niezależnie od wybranego prezentu, postaraj się zaskoczyć mamę niespodzianką. Kto najczęściej przygotowuje kolację? Oczywiście mama. Dlatego w Dniu Matki, dobrym pomysłem będzie zrobienie wyjątku i zamiana rolami. Pozwólcie mamie wziąć gorącą kąpiel z bąbelkami, a w tym czasie tata wraz  z dziećmi przygotują pyszną kolację. Pamiętaj, że aby kolacja była udana, musi być przygotowana ze wszystkimi dodatkami, a więc kwiaty, sztućce, serwetki, a może pyszny deser. Po kolacji obowiązkowo należy pozbierać wszystko ze stołu i pozmywać. Zostawienie wszystkiego może zepsuć cały wysiłek. 

 


I na koniec. Taki dzień mamy może być naprawdę fajną zabawą dla całej rodziny. Jeśli się Wam spodoba może róbcie go częściej, do czego jako doświadczona mama, serdecznie zachęcam .

 

Zdjęcie: Fotolia by © Brebca

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
2-4-2015
Ocena:
A gdyby tak zaplanować dla mamy wycieczkę? Tu są tanie loty https://www.fru.pl/tanie-loty/Ryanair-FR Nie wydamy majątku, a na pewno jest to oryginalny i ciekawy prezent.