Data publikacji:

Wyjątkowy Dzień Matki - TOP prezenty dla mamy

Autor: Patrycja Wrotek

Dzień Matki może być naprawdę wyjątkowy, ale trzeba go odpowiednio wcześnie przygotować. Po pierwsze ważny jest pomysł i zaangażowanie. Po drugie realizacja. Dziś przygotowaliśmy kilka  inspirujących pomysłów jak sprawić by Dzień Mamy był niezapomnianym świętem.

 

Dla każdej mamy najpiękniejszym widokiem jest uśmiech dzieck

 

Prezent dla mamy - zacznijmy od kwiatów i kawy do łóżka

Dzień Mamy to wyjątkowa data, dlatego zacznijmy świętować go już od poranka. Która mama nie chciałaby zostać obudzona czułym całusem na dzień dobry. Jeśli do tego dodamy  kawę lub świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy, gwarantuję że będzie zachwycona. Poranek to też dobry moment na drobny upominek. Bukiet kwiatów (jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi na to pytanie, to parę dni wcześniej wybadajcie jakie kwiaty lubi – można w tym celu wysłać dziecko na przeszpiegi), laurka od dziecka lub medal dla super mamy będzie niezwykle miłym początkiem dnia i super prezentem dla mamy.

 

dzien-matki-prezent-dla-mamy


Pomysły na prezent dla mamy

W zależności od zasobności portfela pomysłów na prezent na Dzień Matki jest bardzo wiele. Od tych prostszych typu słodkie czekoladki, wyjątkowy kubek czy własnoręcznie wykonana ramka z fotką pociechy aż po vouchery do SPA, flakony ulubionych perfum czy romantyczne wyjazdy weekendowe. Poniżej znajdziecie więcej inspiracji. A może macie własny sprawdzony pomysł na super prezent dla mamy?
 

lista-prezentow-dzien-matki

 

Wspólna kolacja przygotowana przez tatę i dzieci

W dniu jej święta, niezależnie od wybranego prezentu, postaraj się zaskoczyć mamę niespodzianką. Kto najczęściej przygotowuje kolację? Oczywiście mama. Dlatego w Dniu Matki, dobrym pomysłem będzie zrobienie wyjątku i zamiana rolami. Pozwólcie mamie wziąć gorącą kąpiel z bąbelkami, a w tym czasie tata wraz  z dziećmi przygotują pyszną kolację. Pamiętaj, że aby kolacja była udana, musi być przygotowana ze wszystkimi dodatkami, a więc kwiaty, sztućce, serwetki, a może pyszny deser. Po kolacji obowiązkowo należy pozbierać wszystko ze stołu i pozmywać. Zostawienie wszystkiego może zepsuć cały wysiłek. 

 


I na koniec. Taki dzień mamy może być naprawdę fajną zabawą dla całej rodziny. Jeśli się Wam spodoba może róbcie go częściej, do czego jako doświadczona mama, serdecznie zachęcam .

 

Zdjęcie: Fotolia by © Brebca


Autor

Patrycja Wrotek

Prywatnie mama trzech przesłodkich dziewczynek Hani, Oli i Wiktorii, które zajmują jej wszystkie wolne i te mniej wolne chwile. Zwolenniczka noszenia w chuście, wychowywania dzieci w bliskości z rodzicami i kochania ich takimi, jakimi są. Nieustannie poszukuje dobrych odpowiedzi i "sposobu na dziecko".

Komentarze
02-04-2015
Ocena:
A gdyby tak zaplanować dla mamy wycieczkę? Tu są tanie loty https://www.fru.pl/tanie-loty/Ryanair-FR Nie wydamy majątku, a na pewno jest to oryginalny i ciekawy prezent.
para w łóżku

Ból podczas stosunku po porodzie – co to oznacza?

2022-07-04
Ból podczas stosunku po porodzie to dość często występująca przypadłość, która może wystąpić zarówno u kobiet, które rodziły w sposób naturalny, jak i tych, które przeszły cesarskie cięcie. Zazwyczaj przyczyną dolegliwości są zawirowania hormonalne i wynikające z nich niedostateczne nawilżenie pochwy, w rzadszych przypadkach – źle zagojona rana. Jeśli i ty odczuwasz dolegliwości bólowe w tracie współżycia, dowiedz się, jak możesz pokonać ten problem i kiedy udać się do lekarza.
ślub

Ślub konkordatowy - jakie dokumenty są potrzebne i do kiedy zgłosić się do Urzędu Stanu Cywilnego?

2021-05-19
Ślub to uwiecznienie miłości i zadeklarowanie chęci bycia razem. Młodzi ludzie, którzy pragną spędzić wspólnie resztę życia, powinni sformalizować swój związek. Do wyboru mają kilka opcji, tzn. ślub cywilny, ślub kościelny lub ślub konkordatowy. Właśnie to ostatnie rozwiązanie jest najbardziej popularne, łączy w sobie dwie pozostałe opcje. Na czym polega ślub konkordatowy i jakie formalności należy załatwić?
kobieta

Jak sobie poradzić ze zdradą emocjonalną?

2021-05-12
Zdrada w związku najczęściej kojarzy się ze zdradą fizyczną, która ma związek z cielesną bliskością z inną osobą niż partner czy partnerka. Ale to nie jedyny rodzaj zdrady. Równie niebezpieczna i często kończąca się rozstaniem jest zdrada emocjonalna. Jak sobie poradzić z tym zjawiskiem, na czym polega i czy można ją wybaczyć?
kalendarz

Ślub i wesele krok po kroku, czyli kalendarz młodej pary

2021-04-10
Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdej pary, która decyduje się na ten krok. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby był to dzień wyjątkowy. Aby mogło tak być, konieczne jest zadbanie o wiele szczegółów i kwestii. Warto więc wiedzieć, jak planować ślub krok po kroku, by nie zapomnieć o wszystkich ważnych elementach organizacji tego wydarzenia. Kiedy zacząć zajmować się poszczególnymi kwestiami? Odpowiedzmy na to pytanie.
W każdym związku zdarzają się kryzysy. Jak sobie z nimi pora

Rodzaje kryzysów w związku. Etapy związku

2021-03-03
Czy Wasza miłość ma szansę przetrwać? Czy przeżyjecie kryzys? Sprawdź jakie etapy występują w związku, ile i jakie kryzysy mogą się pojawić na Waszej drodze.
Złamane serce zawsze boli. Skąd się bierze rozwód i jakie są

Najczęstsze przyczyny rozwodów w Polsce

2021-03-02
Liczba rozwodów w Polsce rośnie z roku na rok. Sprawdź dlaczego ludzie się rozwodzą, jakie są najczęstsze przyczyny rozpadu małżeństwa i jak znaleźć receptę na trwały związek.
Jak wygląda mapa erotyczna męskiego ciała, gdzie szukać męsk

Strefy erogenne u mężczyzn, czyli jak podniecić faceta

2021-02-26
Sprawdź jak podniecić chłopaka, gdzie umiejscowione są najważniejsze strefy erogenne u mężczyzn, jak znaleźć męski punkt g. Słowem odkrywamy tajniki sztuki kochania i podniecania męskiego ciała.