Jak zorganizować urodziny dla dziecka?

Jak i gdzie zorganizować urodziny dziecka? W domu, w ogrodzie, w przedszkolu, a może w sali zabaw? To dylemat niejednego rodzica. Zobaczmy jakie mamy opcje i jakie są zalety i wady każdej z nich.

Niech żyje bal!

Karnawał trwa w najlepsze! Bal kostiumowy jest obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego małego dziecka. W jaki sposób zorganizować ten dzień, by na długo pozostał w jego pamięci?

II Rodzinne Targi z Gwiazdami - 12 marca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

W sobotę 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - II Rodzinne Targi z Gwiazdami , czyli dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych, z udziałem znanych i lubianych rodziców. Na wszystkich czekać będzie mnóstwo atrakcji- m.in. nowości rynkowe, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, strefa zabawy i opieka dla maluchów , konkursy z cennymi nagrodami. Obecny będzie m.in. kompozytor Piotr Rubik i jego Rubik Music School, a moc sportowych wrażeń zapewni jeden z Partnerów wydarzenia-Legia Warszawa! Każdy, kto odwiedzi Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzyma też praktyczny upominek!

Wyjątkowy Dzień Dziecka - zobacz, jak spędzić go inaczej

Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. Czy to nie wyjątkowa data? Dla dzieci, oczywiście. A co z rodzicami? Zastanawiasz się jak zorganizować ten dzień, by był wyjątkowy dla wszystkich? Może w tym roku spędzicie go nieco inaczej niż zwykle? Zobacz, co podpowiadamy.

Balonowe przyjęcie na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka, a może urodziny? Zastanawiacie się czy z tej okazji nie zaprosić znajomych z dziećmi i nie urządzić mini przyjęcia, ale obawiacie się wysokich kosztów? Podpowiadamy jak zorganizować dobrą zabawę, a jednocześnie nie pójść z torbami.

Kołysko – huśtawka stymulująca rozwój dziecka

„Od kołyski do huśtawki” to projekt multisensorycznej kołyski stymulującej rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia, aż do ukończenia przez dziecko wieku 5 lat. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji kołyska rośnie wraz z dzieckiem, wydłużając w ten sposób okres kołysania.

Pomysły na zabawy z niemowlakiem - Jak się bawić z niemowlęciem?

Dziecko uczy się poprzez zabawę. Bawiąc się zaczyna rozpoznawać kolory, dźwięki i słowa. Zdobywa umiejętność słuchania i obserwowania. Rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu i wzmacnia więź emocjonalną z rodzicami. Zobacz jakie zabawy dla dzieci polecamy.

Przyjęcie urodzinowe w stylu Halloween

Udane przyjęcie urodzinowe dla dziecka to nie tylko prezenty i goście. Zaproszeni oczekują świetnej zabawy. O ile zabawa „samopas” czasem wychodzi, a czasem nie, o tyle przygotowanie tematycznego „scenariusza” zabawy i rekwizytów oraz zapewnienie moderacji gwarantują sukces.

Jak zorganizować Wielkanoc z dzieckiem

Wspólne porządki, malowanie jajek, pieczenie babki, sianie rzeżuchy, czy przystrajanie wielkanocnego koszyczka mogą sprawić równie wiele frajdy, co prezenty znalezione pod choinką.

Wesołe zajączki - sposób na jajka wielkanocne

Święta tuż, tuż. Jeśli w tym roku chciałybyście podać jajka wielkanocne inaczej, mamy dla Was ciekawą propozycję. Zajączek wielkanocny z jajka to bardzo prosta w przygotowaniu dekoracja, a cała ich rodzina rozweseli świąteczny stół i na pewno spodoba się dzieciom.